Hotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo

Praha Smíchov ubytování 
Hotel D'Angelo v Praze 5 s kapacitou 65 lůžek v 25 pokojích nabízí pohodlné ubytování pro turistickou i obchodní klientelu. Výhodou Hotelu D'Angelo je jeho poloha v klidné lokalitě se snadnou dostupností do centra Prahy.

Ubytování v Praze 5 hotel D'Angelo 
V Hotelu D'Angelo se můžete těšit na řadu hotelových služeb, jakými jsou fitness nebo sauna a především na ochotný a příjemný personál, který vám bude během ubytování k dispozici 24 hodin denně. Stanice metra Anděl je od Hotelu D'Angelo pouhých 200 metrů.

Praha hotel D'Angelo ubytování
Hotel nabízí k ubytování 4 dvoupatrové apartmány pro 2 až 6 osob, 6 třílůžkových pokojů a 15 dvoulůžkových pokojů. V každém pokoji je k dispozici televize a koupelna s vanou a WC. Apartmány mají navíc plně vybavenou kuchyňku. Některé pokoje mají balkon. V hotelu D'Angelo je také bezbariérový pokoj přizpůsobený pro pobyt handicapovaných klientů. Nekuřácké pokoje.

Hotel v Praze D'Angelo stravování
V hotelu není restaurace, pouze snídárna. Snídaně jsou podávány formou bufetu a jsou zahrnuty v ceně. V hotelu je bar. Snídárnu lze využít pro pořádání soukromých či firemních akcí, oslav, školení či seminářů. Kapacita do 30 osob.

Služby hotelu D'Angelo v Praze
Bezplatné parkování pro hosty hotelu D'Angelo je umístěno přímo u hotelu, ve dvoře. Parkoviště je monitorováno kamerovým systémem. Služba - půjčovna aut, sekretářské, kongresové a školící služby. Možnost platit hotově nebo platebními kartami. Přístup na Internet. Pes je povolen. Hostům je k dispozici mini-fitness-centrum a sauna. Děti do 4 let zdarma. 50% sleva pro děti do 12 let platí v případě ubytování se dvěma dospělými osobami na pokoji. Čas příjezdu od 14:00 hodin, čas odjezdu do 11:00 hodin.

Hotel D´Angelo Praha Smíchov okolí
Karlův most je 20 min od hotelu, centrum 30 min. Ze zajímavostí v nejbližším okolí je to Smíchovská synagoga, druhá nejmladší synagoga v Praze hned po Španělské. Pozemní kolejová lanová dráha, vybudovaná v letech 1890-91, Vás vyveze na Petřín, kde je Petřínská rozhledna, sady, zrcadlové bludiště a dobře ukrytý celodřevěný kostelík.

Hotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 5-Smíchov  D´Angelo - na pokojích je telefonADRESA
Hotel D´Angelo, Plzeňská 25
Praha 5-Smíchov 15000 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Praha-DAngelo@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel D´Angelo ubytování Praha 5-Smíchov  Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: